Konservuoti trumai Yra 4 prekės(-ių).

Rodoma 1 - 4 iš 4 dalykų
 • 27,59 € Išparduota

  Rekomenduojama: su kiaušiniais, makaronais, ryžiais, bulvėmis, tinka su vištiena ir žuvimi, veršiena ar jautiena, taip pat puikiai tinka sriuboms ar šviežių daržovių salotoms pagardinti. Atkreipkite dėmesį, kad konservuoto trumo skonis nėra panašus į šviežių trumų, nes konservuoti trumai sterilizuojami. Trumai.lt rekomenduoja naudoti konservuotus trumus...

  27,59 €
  Į krepšelį Plačiau
  Išparduota
 • 21,78 € Išparduota

  Rekomenduojama: su kiaušiniais, makaronais, ryžiais, bulvėmis, tinka su vištiena ir žuvimi, veršiena ar jautiena, taip pat puikiai tinka sriuboms ar šviežių daržovių salotoms pagardinti.

  21,78 €
  Į krepšelį Plačiau
  Išparduota
 • 40,66 € Išparduota

  Rekomenduojama: su kiaušiniais, makaronais, ryžiais, bulvėmis, tinka su vištiena ir žuvimi, veršiena ar jautiena, taip pat puikiai tinka sriuboms ar šviežių daržovių salotoms pagardinti. Naudokite tik patiekalui baigiant ruošti arba jau paruoštą patiekalą pagardinkite, taip triufelis išlaikys geriausias skonio ir aromato savybes.

  40,66 €
  Į krepšelį Plačiau
  Išparduota
 • 23,23 € Išparduota

  Rekomenduojama: su kiaušiniais, makaronais, ryžiais, bulvėmis, tinka su vištiena ir žuvimi, veršiena ar jautiena, taip pat puikiai tinka sriuboms ar šviežių daržovių salotoms pagardinti. Naudokite tik patiekalui baigiant ruošti arba jau paruoštą patiekalą pagardinkite, taip trumas išlaikys geriausias skonio ir aromato savybes.

  23,23 €
  Į krepšelį Plačiau
  Išparduota
Rodoma 1 - 4 iš 4 dalykų