EKO prekės Yra 4 prekės(-ių).

Rodoma 1 - 4 iš 4 dalykų
 • 10,40 € Išparduota

  Tik iš ekologiškai užaugintų ir kruopščiai perrinktų  alyvuogių, intensyvaus baltojo trumo aromato, gimė produktas, skirtas sveikai ir natūraliai mitybai.Taip gimė ekologiškas baltojo trumo aliejus, aukščiausios kokybės aliejus, kuris pagamintas tik iš ekologiškų sertifikuotų produktų.

  10,40 €
  Į krepšelį Plačiau
  Išparduota
 • 9,68 € Išparduota

  Produktas skirtas tiems, kurie mėgsta sveiką ir natūralų maistą, neprarandant skonio.Būtent šis skonis yra pagrindinis, receptų kuriuose jūs naudojate šį produktą pranašumas, nes jis suteikia pridėtinę vertę, balto trumo aromatą.

  9,68 €
  Į krepšelį Plačiau
  Išparduota
 • 9,68 € Išparduota

  Tik iš ekologiškai užaugintų ir kruopščiai perrinktų  alyvuogių, intensyvaus juodojo trumo aromato, gimė produktas, skirtas sveikai ir natūraliai mitybai.Taip gimė ekologiškas juodojo trumo aliejus, aukščiausios kokybės aliejus, kuris pagamintas tik iš ekologiškų sertifikuotų produktų.

  9,68 €
  Į krepšelį Plačiau
  Išparduota
 • 10,16 € 16,94 € -40% Yra sandėlyje

  Tas pats klasikinis trumų padažas, paruoštas pagal tradicinį "Urbani Tartufi" metodą, yra tie patys ingredientai, tačiau jie yra kitos kilmės.Žaliavos yra paruoštos iš sertifikuotų ekologinių ūkių. Tai pirmasis sertifikuotas ekologiškas trumų padažas pasaulyje.

  10,16 € 16,94 € -40%
  Sumažinta kaina!
  Yra sandėlyje
Rodoma 1 - 4 iš 4 dalykų