Apie mus:

 

Mes esame pirmieji ir kol kas vieninteliai Lietuvoje, galintys pasiūlyti šviežius ir kokybiškus trumus bei jų gaminius už patraukliausią rinkos kainą.

 

Viešėdamas Italijoje, susižavėjau ne tik vietinių gyventojų draugiškumu ir užkrečiama gera nuotaika, įspūdingais pastatais ir saulėtu klimatu. Didžiausią įspūdį paliko itališkoji virtuvė. Tiksliau, vienas ten plačiai naudojamas ingridientas – prabangusis trumas. Trumai (lot. Tuber) – trumų šeimai priklausantys grybai. Vieni prabangiausių delikatesų pasaulyje, dėl išskirtinio ir turtingo savo skonio vertinami didžiausių gurmanų.

 

Grįžęs i Lietuvą, pradėjau ieškoti, kur galėčiau įsigyti produkcijos su trumais. Norėjau atėjusiems svečiams perteikti nors dalį saulėtų atostogų skonio: pagaminti užkandžių prie vyno ar karštą patiekalą su šiais juodaisiais virtuvės deimantais. Deja, nieko panašaus gimtinėje rasti nepavyko. Tada ir kilo mintis, jog šiuo nuostabiu delikatesu turėtų mėgautis ir mūsų išrankieji gurmanai.

 

Prekiaujame Italijos įmonės MOLISE FUNGHI E TARTUFI“, garsėjančios didele trumų ir jų gaminių pasiūla bei nepriekaištinga kokybe. Trumų gaminiams naudojami tik aukščiausios kokybės produktai. Šviežiausi trumai, natūralūs itališki prieskoniai padeda sukurti išskirtinę kokybę ir subtiliai prabangų skonį.

 

 Jums tikrai reikia paragauti trumų, jei:

 Mėgstate išskirtinį skonį;

 Norite išbandyti kažką naujo arba prisiminti užsienyje ragautų valgių, pagardintų  trumais skonį.

 Siekiate nustebinti svečius neeiliniu patiekalu;

 Vertinate kokybės ir geros kainos santykį.